Vrátenie tovaru

Prosím prečítajte si nižšie uvedený postup pri vrátení tovaru.

Pri objednávkach tovaru, ktorý predáva spoločnosť  ELDORADO COMPANY s.r.o. – dobresedenie.sk , ponúkame 14-dňovú lehotu na vrátenie tovaru. Lehota na vrátenie tovaru začína plynúť odo dňa doručenia objednávky. Počas nasledujúcich 14 dní si môžete výrobok pozrieť, posúdiť ho a vyskúšať takým spôsobom, akým by ste si ho skúšali aj v kamennej predajni, pokiaľ nie je uvedené inak. Výrobok môžete vrátiť bez udania dôvodu, a to za predpokladu, že je kompletný a, ak je to možné, v pôvodnom stave a v pôvodnom balení.
Ak je výrobok poškodený, zašpinený alebo nekompletný, pretože sa počas lehoty na vrátenie tovaru normálne používal, nesiete zodpovednosť za to, že jeho hodnota klesla, a preto vám z vrátenej sumy odrátame určité percento.
Právo na odstúpenie od zmluvy sa nevzťahuje na výrobky, ktoré nie je možné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov, ani na výrobky, na ktorých bola porušená ochranná fólia alebo nálepka. Počas 14-dňovej lehoty na vrátenie tovaru nám musíte oznámiť, že si tovar želáte vrátiť. Ak sa pri vracaní výrobku budete vo všetkých bodoch riadiť našim postupom, vrátenie tovaru bude bezplatné. Spôsob vrátenia tovaru závisí od konkrétneho výrobku. Keď zaevidujeme vašu žiadosť o vrátenie tovaru, zašleme vám pokyny.

Hneď, ako to bude možné, vám vrátime plnú sumu, ktorú ste za tovar zaplatili, najneskôr však do 14 dní od prijatia a skontrolovania tovaru na sklade u dodávateľa. Sumu vám vrátime takým istým spôsobom (pokiaľ je to z technického hľadiska možné), aký ste si zvolili pri kúpe tovaru.

O vrátenie tovaru môžete jednoducho požiadať:
vyplnením elektronického formulára nižšie

Následne zahájime proces vrátenia tovaru.

Po obdržaní Vašej žiadosti o vrátenie tovaru, Vám budeme informovať o vrátení a termíne vyzdvihnutia tovaru.
Tovar je potrebné zabaliť tak, aby sa cestou späť nepoškodil, najlepšie do pôvodného balenia.
My požiadame kuriérsku spoločnosť o vyzdvihnutie. Napíšte nám prosím, ktorý deň by Vám vyzdvihnutie vyhovovalo a koľko bude balíkov na vyzdvihnutie. V deň vyzdvihnutia Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať.

Objednávky z e-shopu dobresedenie.sk predávané firemným zákazníkom.

Ako firemný zákazník nemáte nárok na odstúpenie od zmluvy. V tomto prípade sa riaďte obchodnými podmienkami, ktoré sa vzťahujú na firemných zákazníkov.

Ak už tovar nechcete a želáte si vrátiť peniaze (platí do 14 dní od nákupu), vyplňte prosím tento formulár.


  ÁnoNie

  Ak už nemáte k dispozícii originálnu krabicu (obal), prosím zabezpečte vhodné balenie, nakoľko kuriér môže odmietnuť prevzatie balíka bez obalu. Ak originálny obal nemáte, uveďte nižšie do doplňujúcich údajov počet balení a rozmery nového balenia + hmotnosť každého balenia.


  Doručenie zdarma
  Doručenie zdarma

  Doručenie zdarma pri objednávkach nad 80 EUR. Doba dodania do 1-3 pracovných dní.

  Kvalitné výrobky
  Kvalitné výrobky

  Štýlový a kvalitný nábytok na každodenné použitie za dostupné ceny.

  Veľké zásoby
  Veľké zásoby

  Vďaka našim neustále aktualizovaným skladovým zásobám dokážeme uspokojiť aj okamžité potreby objednávok.

  newsletter

  Objavte najnovšie trendy

  Aktualizujte si vybavenie domácnosti. Zaregistrujte sa, aby ste sa ako prví dozvedeli o našich akciách a nových produktoch!

  Objavte najnovšie trendy
  Copyright © 2024 Dobrésedenie | All Rights Reserved
  WADO
  Dobrésedenie
  +421 910 321 267